Inauguračná prednáška - doc. PaedDr. Branislava Antalu, PhD.

Dňa 17. októbra 2019 o 9.00 hodine sa uskutoční na verejnom zasadnutí Vedeckej rady FTVŠ UK v študijnom odbore športová edukológia v aule prof. Stráňaia inauguračná prednáška

01. 10. 2019 10.53 hod.

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že dňa 17. októbra 2019 o 9.00 hodine sa uskutoční na verejnom zasadnutí Vedeckej rady FTVŠ UK v študijnom odbore športová edukológia v aule prof. Stráňaia inauguračná prednáška pracovníka Katedry edukačných a humanitných vied o športe doc. PaedDr. Branislava Antalu, PhD. na tému: „Telesná a športová výchova a jej miesto v aktívnej škole“.

prof. Mgr. Marián Vanderka, PhD.
                                                                         dekan FTVŠ UK